Něco o postavách

25. listopadu 2007 v 16:18 | Kachorra77 |  ♥Kachorra♥
Postavy
.:Kachorra -> Natalia Oreiro:.KACHORRA -> Antonie Guerrero. Asi třiadvacetiletá dívka, která má milující rodinu a milujícího snoubence. Díky nešťastné náhodě jí považují za vraha notáře Armendarise. Díky další náhodě se jí povede utéct při automobilové nehodě. Začne se vydávat za Rosario Achabalovou, vychovatelku snad s tím nejvyšším vzděláním v oboru "jak z puberťáka udělat člověka". Je přijmuta do domu Moraviů, kde má na starost právě takové dva případy. Ovšem kde by holka jako Antonie takové vzdělání sehnala? A právě proto se chvílemi dostává do zapeklitých situací z kterých musí vybruslit svou skvělou improvizací.
.:Bruno -> Pablo Rago:.
BRUNO MORAVIA -> Asi šestadvacetiletý mladík, kterému před sedmi lety zemřeli rodiče při srážce s kamionem. Původně je Bruno vystudovaný právník, ale po nešťastné smrti rodičů se musel ujmout vedení podniku na výrobu těstovin PASTAS MORAVIA. A právě díky získání postu viceprezidenta se jeho život stal hektickým. Na nic nemá čas, a to ani na své dva mladší sourozence, pracuje i o víkendech, v podstatě myslí jen na sebe (o sourozence se stará jen, když se jim něco daří) a když se náhodou usměje tak je v domě Moraviů pomalu státní svátek.
.:Josefina -> Gimena Accardi:.JOSEFINA -> Brunova šestnáctiletá sestra. Tahle holka má jazyk ostřejší než tu nejnabroušenější břitvu. Do té doby než přišla Rosaria to s ní šlo ve škole z kopce. Ne, že by snad byla Josefina hloupá, jako u většiny puberťáků se u ní až nadmíru objevuje "nemoc" zvaná lenost. Jako každý příslušník této "skupiny" spolkla všechnu chytrost světa. Proto si dovolí se vším nesouhlasit, všechny v rodině posílat neustále všemi možnými způsoby do háje atd. A aby dokázala co v ní je dal jí Bruno na starost prezentovat značku firemních těstovin v malých obchodech s čím jí pomáhá kluk z útulku Sancho.
.:Lautaro -> Federico Baron:.LAUTARO -> Brunův nejmladší sourozenec. Ke svému okolí je až přespříliš tichý a uzavřený. Na jeho znovuprobuzení do života se účastnilo už spoustu vyhlášených psychologů, ovšem marně. Nikdo si neuvědomil, že jediné co Lautaro potřebuje je láska, ta se mu ovšem nedostává v takové míře jak by potřeboval. Až když přijde Kachorra, která ho má ráda jak vlastního brášku, je aspoň o maličko průbojnější. Ve škole mu to sice jde lépe než Josefině, ale má jeden docela zásadní problém - koktá. Navíc nosí brýle a k jeho smůle ani ten fotbal hrát neumí.
.:Bernarda -> Veronica Llinas:.BERNARDA -> Řeknu vám, když jsem tuhle paní viděla poprvé řekla jsem si: "Právě přichází klon Luisy Di Carlo z Divokého anděla" Musím uznat, že jsem se nespletla.Tahle čtyřicetiletá paní je svobodná, kapsy plné peněz, bohatých přátel na každém prstu aspoň deset a občas si trošičku přihne. Navíc podle mého osobního tušení to bude asi stará panna. Když jako náhodou zabrousí na návštěvu k Moraviům (většinou každou neděli na oběd), je to hotové pozdvižení. Bruno si vyslechne jak je nezodpovědný a co by měl ve firmě dělat jinak, Josefině udělá přednášku jak se neučí, je drzá atd. Tihle dva to snášejí ještě dobře, ale chudák Lautaro si vždycky užije nejvíc. Teta Bernarda mu vyčítá, že není ochotný spolupracovat s doktory, posléze, že to koktání jenom předstírá a že až vyroste, že z něj nic nebude. Prostě a jednoduše čím dřív Bernarda vypadne z domu tím líp pro všechny.
.:Pierina -> Maria Rosa Gallo:.PIERINA -> Milá paní ve středním věku. V domě rodiny Moraviů pracuje jako kuchařka už 7 let. Nevidí ráda, když je někdo v rodině smutný natož Bruna, kterého má více méně nejradši a nedá na něj dopustit. Chtěla by mu najít nějakou milou a zábavnou přítelkyni (k čemuž se jí jako náhodou hodí Kachorra). Pierina je původem Italka a v mládí hrála v divadle. Každý jí má rád tedy kromě tety Bernardy.
.:Chichilo -> Gino Renni:.CHICHILO -> Šofér u Moraviů. Chlapík hýřící vtipem, který do španělštiny vkládá italská slovíčka, což některým lidem vadí (teta Bernarda). Je původem taky z Itálie jako Pierina. A stejně jako ona pomáhá Kachoře prokázat její nevinu. Má rád mladší dívky a když jednou zabrousí do Franciscovi kavárny hned mu padne do oka Silvana.
.:Mecha -> Betina O'Connel:.MECHA -> Brunova snoubenka. Hezká, chvílemi i milá, ale strašně žárlivá. Dalo by se skoro říct, že žárlí na všechno okolo Bruna tedy samozřejmě kromě kreditek. :) Jinak je to též věrná spojenkyně tety Bernardy.
.:Dolores -> Marisa Mondino:.
DOLORES -> "Kamarádka" Bernardy. Jedna z mnohých, která se pokouší Lautara naučit mluvit aniž by koktal. Byla vdaná za rodinného doktora Moraviů Reynalda. Ti se však rozvedli a od té doby jsou na sebe jak saně. Dolores si začíná uvědomovat, že už není nejmladší a tak si coby milence shání pětadvacetileté "zajíčky" s čímž Bernarda moc nesouhlasí.
.:Catalina -> Maria Leal:.
CATALINA -> Jeptiška, která je už dlouho přítelkyní Kachořiny rodiny a všech jejích známých. Ve vlastním útulku se stará o děti z ulice, které šatí, posílá do školy atd. Ovšem i tohle něco stojí a protože jí církev, která na ni zanevřela, nechce pomoci je velice často ve finanční tísni. Proto jí už několikrát hrozilo soudní vystěhování. Naštěstí se jako dar z nebes objeví Carmelo, muž který by Catalině sehnal snad i modré z nebe.
.:Francisco -> Osvaldo Santoro:.FRANCISCO -> Tatínek Kachorry, milý pán, který vede rodinnou kavárnu, kde zaměstnává své přátele. Ještě k tomu se na stará kolena zamiluje do Silvany. Má ještě syna Santiaga a neteř Angelu.
.:Angela -> Valeria Lorca:.ANGELA -> Neteř Francisca. Vychovává malou dcerku Paquitu.
.:German -> Pepe Monje:.
GERMAN -> Snoubenec Kachorry. Je pravda, že má Kachorru moc rád, ale občas se pustí do nebezpečných plánů a zatáhne do nich i jí. Spolu se svým kamarádem Gasparem dělají dabléry v akčních filmech.
.:Santiago -> Nicolas Mateo:.SANTIAGO -> Bratr Kachorry. Má sice všechny kolem rád (a to především hezké dívky), ale není zrovna moc spokojen se svojí finanční situací. Proto vymýšlí všemožné plány jak z každé situace vymámit alespoň peso.
.:Patricia -> Jazmin Stuart:.PATRICIA -> Kamarádka Kachorry. Docela milá holka, která chodí neustále v lacláčích nebo hodně volných kalhotách. Má sice Kachorru ráda, ale v době kdy se Kachorra skrývá u Moraviů jí Patricia pálí za Germanem.
.:Silvana -> Betty Vilar:.SILVANA -> servírka, která se ovšem maličko chová jako lehká dívka. Je možná trošičku hloupá, ale jinak dobrák od kosti. Je jí 38, ale je pořád sama. Líbí se jí Tripoli.
.:Carmelo -> Raul Rizzo:.CARMELO -> Chlapík, který pomáhá sestře Catalině s útulkem pro děti z ulice. Nikdo neví kdo vlastně je a odkud přišel. Vyzná se snad ve všem od vaření až po práci advokáta. A zdá se (je to jisté), že má něco společného s Germanem.
.:Sancho -> Guido Massri:.
SANCHO -> Kluk z útulku, který vede Catalina. Je z děcek nejstarší a proto díky šťastné náhodě (najde Brunovi ztracené hodinky) dostane práci ve firmě. Má za úkol chodit po obchodech a spolu s Josefinou (!!!) mají prodávat v menších obchodech těstoviny. Ale světe div se, jako dvojka jim to prodávání docela jde, jako kamarádi to už je horší.
.:Reynaldo -> Javier Lombardo:.REYNALDO -> Rodinný lékař Moraviů. Byl ženatý s Dolores, rozvedli se a teď se nemůžou ani vystát. Když se začne scházet s Bernardou, je rád, ale na každé schůzce omílá stále stejné téma: Dolores.
.:Pablo -> Peto Menahem:.PABLO -> Nejlepší kámoš Bruna. Znají se už od základní školy. V téhle telenovele zastupuje největšího otravu. I když se snaží být milý, jeho chování i vzhled mu k balení holek moc nepomáhají. Je zamilovaný (no spíš posedlý) do Rosario.
.:Lucy ->:.LUCY -> pomáhá v kavárně Francisca. Milá holka, která má v hlavě (kromě jinýho) hezký kluky. Jak tvrdí Kachorra, uvěří všemu, co jí kdo řekne.
.:Gaspar -> Lucas Ferraro:.GASPAR -> Kamarád Germana. Spolu s nim dělají dabléry v akčních filmech. Teda, German točí akční scény a Gaspar připravuje nálože atd. Jinak je to docela hezkej kluk a líbí se mu Patricie.
.:Tripoli -> Alejo Garcia Pintos:.TRIPOLI -> Chlápek, kterého najmul Morales, aby chytil Kachorru. Proto se vydává za taxikáře a každou volnou chvíli tráví v kavárně, kde pozoruje jestli někdo neví něco víc o Kachoře. Ale nepočítal s tím, že potká Angelu, do které se zamiluje.
ARMENDARISOVÁ -> manželka zesnulého notáře Armendarise. Stejně jako on je právničkou. Po jeho smrti přebrala všechny jeho případy i ten s Catalininým útulkem. Svojí práci sice ovládá dobře, ale když zjistí, že se Catalina zná s Kachorrou, nechová se až tak podle předpisů. No prostě dostane na Catalinu "pifku".
RODOLFO CARENO -> Vysoce postavený muž. Pro veřejnost ctnost sama, ale v soukromí je to bídák. Je spřažený s policií (podplatil komisaře Moralese), aby získal sám pro sebe Kachorru.
VERONICA -> Sekretářka Bruna. Docela milá holka, ale jak tvrdí Bernarda je taková "mouchy snězte si mě". Svého šéfa poslouchá na slovo, radši neodmlouvá, protože nechce ztratit práci.
ELENA -> Kuchařka ve Franciscově baru. Každý jí má rád, ona v podstatě snese všechny kromě Silvany. I na stará kolena se jí zapalují lýtka. Tajně, aby to nikdo z kavárny nevěděl, se snaží dát dohromady s Franciscem.
MORALES-> Policejní komisař prohnilý až do morku kostí. Za peníze by skočil snad i z mostu. Proto se nezdráhá "pomoct" Carenovi, který mu nabídne vysokou částku, aby získal Kachorru jen pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aknahka aknahka | Web | 25. listopadu 2007 v 16:26 | Reagovat

ahoj...chceš desing na blog.jestli ano tak klikni na web a pak dej rubriku úvod.Prosím nezapomeň uvést svojí e-mailovou adresu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama