Prosinec 2007

Zoufalé manželky-o něm

15. prosince 2007 v 11:19 | Kachorra77 |  Zoufalé manželky
.:: O seriálu ::.

O co jde v seriálu "Zoufalé manželky"?

Ulice Wisteria Lane, někde v americkém předměstí. Idylu ulice naruší sebevražda Mary Alice Young (Brenda Strong). Sousedé a přítelkyně Mary Alice jsou v šoku. Každý si klade otázku, proč to udělala. Jelikož všichni jsou přesvědčeni, že žila ve spokojeném rodinném životě se svým synem Zachem (Cody Kasch) a manželem Paulem (Mark Moses). Krátce po její smrti objeví její přítelkyně dopis, který Mary Alice dostala v den její smrti. A rozhodnou se "tajemnému" obsahu tohoto dopisu přijít na kloub. Susan Mayer (Teri Hatcher) po tom, co se s ní její muž před rokem rozvedl, kvůli své sekretářce, neměla žádný vztah. Na pohřebni hostině Mary Alice se Susan seznámí s novým sousedem Mikem Delfinem (James Denton). Bohužel tento atraktivní instalatér se nelíbí jenom Susan, ale také Edie Britt (Nicollette Sheridan). A časem se ukáže, že Mike není jen obyčejný instalatér. Takovéhle problémy Lynette Scavo (Felicity Huffman) už má za sebou. Během 6 let přivedla na svět 4 potomky. Dříve byla velmi cílevědomá a v práci slavila jeden úspěch za druhým, pak ale poznala svého nynějšího muže Toma Scava (Doug Savant) a pracovní shon vyměnila za péči o rodinu. Již šest let se pořádně celou noc nevyspala a musí zvladat své hyperaktivní chlapce, které jsou schopni v domě během 5. minut vše převrátit vzhůru nohama. Zatim co u rodiny Scavových je vše chaotické, u Van De Kampových má vše své místo. O to se stará Bree (Marcia Cross) se svým perfekcionalismem, kterým zbytek rodiny dohaní někdy až k šílenství. Její muž Rex Van De Kamp (Steven Culp) má už Bree přehnané "dokonalosti" dost a snaží se to řešit po svém. Také Gabriell Solis (Eva Longoria) žije v nešťastném manželství. Bezpochyby její manžel Carlos (Ricardo Antonio) je nejlepším zákazníkem v klenotnictví, ale přeci jenom zlato a diamanty ke šťastnému manželství nestačí. Carlos je velmi úspěšný Businessman a většinu času tráví v práci. A proto si Gabriell najde rozptýlení v 17letém zahradníkovi Johnovi (Jesse Metcalfe). Tento poměr zatím uspěšně tají, ale nebude to tvrat dlouho . . . . .


Na tuto adresu si můžete psát o autogramy

"Jméno herce/herečky"
c/o Touchstone Television
100 Universal City Plaza
Bldg. 2128, Suite G
Universal City, CA 91608

Nejdelší nehty na světě

14. prosince 2007 v 17:27 | Kachorra77 |  Nehty

Američance za 27 let dorostly nehty až k zemi

Ženy se rády starají o své nehty. Někdy se z toho ale může stát posedlost. Svědčí o tom ruce Lee Redmondové z amerického Salt Lake City, které "zdobí" osmdesáticentimetrové drápky. Američanka si je přestala stříhat v roce 1979. S rekordními nehty se dostala do Guinnessovy knihy.
Nejdelší nehty na světě
Lee Redmondová se v roce 1979 rozhodla, že si přestane stříhat nehty, protože na to jednoduše nemá čas. Díky tomu se stala majitelkou nejdelších nehtů na světě. Celkově měří 6,29 metrů, nejdelší na palci levé ruky úctyhodných 80 centimetrů.
Obřích rozměrů se jí podařilo dosáhnout neustálou konzumací potravin bohatých na bílkoviny. Svou roli sehrál i olivový olej, do kterého nehty namáčela. Dnes už se do žádné nádoby nevejdou.
Žena tvrdí, že jí nehty téměř vůbec nebrání v běžném životě. Sama se stará o domácnost a pečuje o manžela, který trpí Alzheimerovou nemocí.
Přesto energické Američance drápy až na zem určité potíže přinášejí. Pomineme-li fakt, že se jí lidé na ulici často leknou a malé děti se dají strachy do pláče, má paní Redmondová problémy otevírat dveře, navléci se do kabátu nebo řídit auto.
Už v září se Lee Redmondová vydá do Londýna na propagační akci Guinessovy knihy rekordů pro rok 2007. Promotér akce jí naštěstí koupil letenku do první třídy. "Jsem ráda, moje nehty aspoň budou mít hodně místa," komentovala to žena.

Nehty-obrázky

14. prosince 2007 v 17:23 | Kachorra77 |  Nehty
Je to krása chtěla bych to mít
to je hrůza už je to moc dlouhý
je to krása
nejdelší nehty na světě

Péče o nehty

14. prosince 2007 v 16:36 | Kachorra77 |  Nehty

Péče o nehty

Kroky pro zdravé nehty

Složení vaší stravy se odráží ve vašich nehty. Jestli nejsou nehty v pořádku, zamyslete se na svým jídelníčkem. Snažte se do stravy zahrnout více ovoce a zeleniny, aby jste si zajistila nutné vitamíny, minerály a enzymy. Snažte se do stravy zahrnou více zinku a vitamínu skupiny B. Dodržujte pitný režim.
·Křehké nehty - nedostatek vitamínu A a vápníku
·Bílé flíčky na nehtech - nedostatek bílkovin, vitamínu C nebo zinku
·Velmi zakulacené a zakřivené konce a hnědnutí nehty - nedostatek vitaminu B12
·Měkké nehty - nedostatek vápníku
·Řezy a praskliny v nehtech - začněte dodržovat pitný režim (alespoň 2l vody denně)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krásné nehty snadno a rychle

Manikuru provádějte dvakrát týdně. Lépe je zvolit způsob dvakrát týdně po deseti minutách (a vždy budou nehty vypadat dobře) než jednou týdně půl hodiny. Používejte leštičku na nehty.
Kupujte takové odlakovače, které zároveň vaše nehty zpevňují a dodávají jim živiny.
Dokonalé francouzské manikúry dosáhnete, když se naučíte místo bílého laku používat bílou tužku na nehty. Nemusíte čekat, až jednotlivé vrstvy zaschnou a nehty muže mít nalakované i zaschlé do dvou minut.
Pokud nejste trpělivá čekat na to, až lak zaschne, tak se snažte kupovat rychleschnoucí laky, u kterých vypadá dobře i jedna vrstva.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak provádět manikuru

Vaše nehty můžou být krátké i dlouhé, ale musí vždy vypadat upraveně. Podle nehtů je pozná, jak žena o sebe pečuje. Stačí znát pár triků a manikůru zvládnete s přehledem.
·Po mytí si osušte ruce.
·Používat oboustranný pilník. Na kraje nehtů se snažte používat jemnější stranu, protože hrubá by mohla nehet poškodit. Nehty nikdy nestříhejte nůžkami.
·Než začnete formovat tvar nehtu. Rozvažte, jestli se bude hodit k vaší ruce a tvaru prstu. Nejuniverzálnější je oválný vzhled nehtu.
·Po úpravě nehtu si zkontroluje, zde je kraj nehtu hladký a bez zoubků.
·Dopřejte nehtům koupel. Dejte je na 5 minut do mísy s teplou vodou. Můžete přidat i kapku olivového oleje.
·Kůžičku nestříhejte, ale opatrně zatlačujete tak, aby se nepoškodilo nehtové lůžko. Záděry opatrně ostříhejte.
·Krémem na ruce si jemně masírujte pokožku na rukou a prstech.
·Dříve než aplikujete na nehty lak, tak si je pořádně umyjte, očistěte, vyleštěte leštičkou na nehty.
·Pro delší trvanlivost laku, používejte podkladový lak na nehty.
·Lak se aplikuje většinou ve dvou vrstvách. Mezi jednotlivými nátěry by měla být prodleva asi jedna minuta
·Po zaschnutí laku můžete ještě použít zpevňující lak, který vaše nehty ochrání před vlivy vnějšího prostředí.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak správně nalakovat nehty

krok 1: Nepoužívejte staré laky. Staré laky na nehty nevypadají hezky. Jsou husté a jejich aplikace je složitá. Jestliže nepomůže ani protřepání lahvičky, tak radši lak vyhoďte (i když to byl nejoblíbenější odstín) a kupte si nový. Starým lakem, který zasychá stejně nikdy své nehty dokonale nenalakujete
krok 2: Vždy začínejte podkladovým lakem.
krok 3: Štěteček vytažený z lahvičky otřete z jedné strany, aby jste nenanesla na nehet více laku, než je třeba.
 
krok 4:Při lakování se snažte dělat co nejméně šikmých tahů. Barvu nanášejte třemi tahy. Jeden vede přes střed nehtu, druhý levý okraj a potom pravý okraj.
krok 5: Když se lak dostane na kůži, tak mějte u sebe dřívko, kterým okamžitě lak odstraníte. Stačí použít párátko.
krok 6: Používejte ochranný lak, který se dává nakonec, zvětší lesk a zakryje drobné nedostatky v nanášení barevného laku.
krok 7: Odpočívejte, než lak zaschne.

Anketa 11-blog

12. prosince 2007 v 13:10 | Kachorra77 |  Ankety
Hlasujte lidičky jak se vám líbí blogísek!!!!

obrázky Gwyneth

7. prosince 2007 v 18:04 | Kachorra77 |  Gwyneth Paltrow
Gwynetka
s růžičkou
její podpis
v šatech
na pláži
.....
na červeném koberci
s červenou rtěnkou
jako pravá blondýnka
s kloboukem
s culíčkama

kontakt na Gwyneth

7. prosince 2007 v 16:56 | Kachorra77 |  Gwyneth Paltrow
Kontakt: C/O Creative Artists Agency
9830 Wilshire Blvd
Beverly Hills, CA 90212
USA

životopis Gwyneth

7. prosince 2007 v 16:53 | Kachorra77 |  Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Herečka

Datum narození: 28.09.1973 Místo narození: Los Angeles, California, USA Znamení: Váhy Životopis:
Gwyneth Paltrow se narodila v Los Angeles jako dcera herečky, Blythe Dannerové (držitelka Oscara) a producenta/režiséra Bruce Paltrowa (zemřel v roce 2002). Již od svých pěti let se začala objevovat po boku své matky v malých divadelních rolích. Když jí bylo 11 let celá rodina se přestěhovala do Massachusetts. Kde její otec začal režírovat divadelní představení a to bylo období kde její herecká kariéra začínala a práce rodičů Gwyneth velmi ovlivnila. Odmaturovala na Spence School a pak odešla studovat antropologii na Kalifornskou univerzitu předtím, než se rozhodla a začít kariéru herečky.

Filmovým debutem byla role v roce 1991 ve filmovém muzikálu Křik. Ve stejném roce ještě hrála mladou Wendy ve Spielbergově filmu Hook. O dva roky později udělala významný dojem ve filmu Kost a kůže (Flesh and Bone) . Dále získala malinkou, ale nezapomenutelnou roli v Mrs. Parkerová a začarovaný kruh (Mrs. Parker and the Vicious Circle - 1994) a Jefferson v Paříži (Jefferson in Paris - 1995)

Opravdová sláva přišla, když natočila thriller Sedm, kde si zahrála maličkou roli po boku Brada Pita jako jeho žena. Nebyla to jen ta role co ji proslavila, ale mnohem více pozornosti se věnovalo její známosti s Bradem Pittem. Hereckým úspěchem byla pro Gwyneth v roce 1996 hlavní role ve filmové adaptaci románu Jane Austinové Emma. Za tento snímek a její dokonalý britský akcent se jí dostalo velkého uznání. Ještě ten stejný rok si zahrála ve dvou filmech: Tajemný telefon (The Pallbearer) a Gambler (Hard Eight, Sydney).

Následně natočila filmy jako Velké naděje (Great Expectations), Srdcová sedma (Sliding Doors) a Dokonalá vražda(A Perfect Murder) . Nepochybně nejúspěšnější byla romantické komedii Zamilovaný Shakespeare (Shakespeare in Love), za který získala Zlatý Glóbus, cenu Screen Actors Gild Award i Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli. Díky těmto oceněním se z Gwyneth stala opravdová hvězdu. Dalším filmem byl Talentovaný pan Ripley, který si dělal také zálusk na Oscara , ale nakonec jej nezískal. Komedii Duets, režíroval Gwynethin otec Bruce Paltrow.

Roku 2005 si zahrála ve filmu režiséra Johna Maddena Důkaz, který vypráví působivý příběh mladé ženy Catherine (Gwyneth Paltrow), kterou pronásleduje minulost jejího otce (Anthony Hopkins) a stíny její vlastní budoucnosti; Důkaz odhaluje spojení mezi genialitou a šílenstvím, křehký vztah mezi otci a dcerami a podstatu pravdy a rodiny.

video-slon v ZOO

2. prosince 2007 v 11:46 | Kachorra77 |  Sloni
Podívejte se na slony v zoo.

video-sloni

2. prosince 2007 v 11:44 | Kachorra77 |  Sloni
Podívejte se na sloníky!

video-Lev vs. Slon

2. prosince 2007 v 11:39 | Kachorra77 |  Sloni
Chudáci sloni...no i lev....prostě se podívejte!!!!

video-sloni plavou!

2. prosince 2007 v 11:36 | Kachorra77 |  Sloni
Podívejte se jak jsou sladcí....a je to srandovní tak se podívejte!

video Picture to burn

1. prosince 2007 v 12:29 | Kachorra77 |  Taylor Swift
Podívejte se na obrázky s písní Picture to burn!!

video Should´ve Said No

1. prosince 2007 v 12:26 | Kachorra77 |  Taylor Swift
Podívejte se na klip Taylor i s titulkama takže si můžete zazpívat!!!

video Stay Beatiful

1. prosince 2007 v 12:22 | Kachorra77 |  Taylor Swift
Podívejte se všichni na obrázky Taylor ale také na její píseň Stay Beatiful!!!

Anketa-píseň od Taylor

1. prosince 2007 v 12:16 | Kachorra77 |  Taylor Swift
Hlasujte jaká píseň se vám nejvíc líbí od Taylor!!!

Taylor-Stardoll

1. prosince 2007 v 12:04 | Kachorra77 |  Taylor Swift
Oblečte si Taylorku podle vlastních představ!

Gerard 2-Stardoll

1. prosince 2007 v 12:03 | Kachorra77 |  Gerard Way
Namalujte si Gerarda!!!!

Gerard-Stardoll

1. prosince 2007 v 12:00 | Kachorra77 |  Gerard Way
Oblečte si kostru(Gerarda) jak chcete!!!