Květen 2008

Ana photoshoot 5

31. května 2008 v 11:57 | →Kach♥rra← |  Ana Beatriz Barros
Kopíruj se zdrojem!!!

Ana photoshoot 4

31. května 2008 v 11:55 | →Kach♥rra← |  Ana Beatriz Barros
Kopíruj se zdrojem!!!

Ana photoshoot 3

31. května 2008 v 11:54 | →Kach♥rra← |  Ana Beatriz Barros
Kopíruj se zdrojem!!!

Ana photoshoot 2

31. května 2008 v 11:51 | →Kach♥rra← |  Ana Beatriz Barros
by: adulin00.blog.cz

Ana photoshoot

31. května 2008 v 11:50 | →Kach♥rra← |  Ana Beatriz Barros
by :: adulin00.blog.cz

Životopis Any

31. května 2008 v 11:47 | →Kach♥rra← |  Ana Beatriz Barros

Ana Beatriz Barros

Modelka

Datum narození: 29.05. 1982 (26 let) Místo narození: Brazílie Znamení: Blíženci

Pixels prasátko 10

31. května 2008 v 11:28 | →Kach♥rra← |  Pixelky
sem jim prostě neodolala :D

Double pictures no.9

31. května 2008 v 11:25 | →Kach♥rra← |  Double pictures

Crazy awy

31. května 2008 v 11:23 | →Kach♥rra← |  Awatary

by fashion23.blog.cz

s Sugababes

31. května 2008 v 11:19 | →Kach♥rra← |  Prostě kecy...
Tak mám zase novej desing...a jak sem říkala tak budu mít každej den..Tenhle sem si udělala do červena,když už zítra bude červen.....Zítra si udělám něco co se hodí k červnu,takže s kytku.Už ho mám aji navrhnutej tak se zítra koukněte...Tenhle sem si udělala s Sugababes(no já sem si to udělala havně kvůli Mutyi),jinže ona žádnej blend nemá a tak sem si to udělala se včema třema(no já sem totiž měla Sugababes radši,když tam bykla Mutya,ale to je jedno).No tak to je vše tak se mějte ahojky

Něco z historie

30. května 2008 v 18:30 | →Kach♥rra← |  Egyptian Mau

Něco z historie.

Egyptské mau jsou něco jako stálice na kočičím nebi.Již staří Egypťané oceňovali půvab i povahu těchto tečkovaných krásek a povýšili je na kult.Egyptský kočičí kult,a díky tomu i našich nádherných mau,dosáhl vrcholu kolem roku 1800 před našim letopočtem.Egypťané uctívali své bohy v podobě koček.Například boha Slunce Re,nebo bohyni Basket,která se proměnila v "kočičí bohyni".
Přestože bylo přísně zakázáno vyvážet egyptské kočky ze země,podařilo se pašerákům dostat tyto cenné kočky do Řecka i do Říma.
Historie egyptských mau je tajemná a není zcela prosta dohadů.Jistá ruská princezna si prý ze své cesty po Itálii přivezla dvě nádherné egyptské mau a založila s nimi chov.Diplomatické styky se Sýrií dopomohly princezně k získání dalšího kocoura.V letech 1953 a 1954 prý přišly na svět první vrhy egyptských mau.V roce 1956 odcestovala princezna do USA a vzala sebou tři odchované koťata.Ty se staly základem chovné stanice Fatima.Oficiální registrace této chovné stanice proběhla v roce 1958 a bylo zapsáno hned deset egyptských mau.

Povaha.

Egyptské mau jsou považovány za vysloveně sociální a kontaktní kočky.Díky své vrozené společenskosti žijí egyptské mau v domácnosti nejraději s další kočkou.V kočičí smečce se cítí jako ryba ve vodě,ovšem ráda se ujímá šéfovské pozice.Mazlení patří k oblíbeným činnostem těchto koček.Vyžaduje hlazení a pokud se jí ho nedostane,dokáže reagovat uraženě.Tyto kočky jsou temperamentní a velmi hravé.Jejich výrazná zvědavost,dojemná otevřenost a vitalita z nich činí oblíbeného člena rodiny.Když si egyptská mau oblíbí svého člověka,dokáže být v projevech lásky až přehnaná,ba přímo vlastnická.

Typ.

Egyptské mau jsou údajně jediné od přírody tečkované kočičí plemeno s domestikačním potenciálem.Jsou to kočky umírněně orientálního typu s klínovitou hlavou zaoblených proporcí,zdobenou na čele typickou kresbou-tajemným skarabeem.Oči jsou velké, kulaté s něžným zeleným pohledem.Jejich pohled působí až melancholickým dojmem.Tělo je protáhlé a končetiny vysoké.Krásná tečkovaná kresba srsti je pravidelná.Egyptská mau se chová ve zbarvení bronzovém,stříbrném nebo kouřovém.Málokteré plemeno tak dovedně spojuje grácii,půvab a sílu podtrženou dobře tvarovaným svalnatým tělem. Egyptské mau stále patří k vzácnějším kočičím plemenům.

Ještě něco o Mau

30. května 2008 v 18:27 | →Kach♥rra← |  Egyptian Mau
Kočky typu egyptské mau žily už v dávné minulosti, pocházejí z oblasti Blízkého východu. V Evropě se plemeno poprvé objevilo v polovině 50.let na výstavě koček v Římě. Hned nato byla kočka dovezena do USA, trvalo 15 let, než byla v této zemi jako samostatné plemeno uznána. Ve Velké Británii je egyptská mau považována za jednu z variet skvrnité orientální krátkosrsté kočky.
Standard
Tělo: Tělo egyptské mau bychom si velmi snadno mohli spést s tělem habešských koček. Tělo působí elegantním a půvabným dojmem a je poměrně svalnaté. (Dosahuje hmotnosti 2,5 -5 kg). Končetiny jsou v přiměřeném poměru k tělu, sou zakončeny kompaktními tlapkami. Zadní nohy jsou delší než přední, tudíž páteř vybíhá mírně nahoru. Pokud má mau zalomený ocas, považuje se to za chybu. Ocas mau by měl být rovný na konci se zakulacenou špičkou.
Hlava: Egyptská mau má klínovitou hlavu, na níž se tyčí velké špičaté uši, které jsou na základně široké (mohou nám připomínat uši fenka). Rovné linie pozvolna přechází v čelo. Její oči jsou poměrně velké a horní část očí je mandlovitého tvaru, kdežto dolní je spíše tvaru kulatého.
Srst: Srst je krátká a hedvábná a má nápadně tečkovanou kresbu, a to skoro po celém těle. Tečky, které má mau na srsti, by měly být co nejostřejší ve zřetelném kontarstu s barvou srsti. Pokud se mezi tečkami vytvoří proužky, považuje se toto zbarvení na výstavách za chybné.
Barvy: Egyptské mau se chovají víceméně ve čtyřech základních barvách: v cínové, bronzové, stříbrné a kouřové. Oči mau by měly být jantarové nebo zelené, ale u malých koťat nemusí být ještě docela dobarveny. Vzácně bychom mohli narazit na oči, které jsou zbarvené do modra či dokonce do červena.
Charakter
Toto plemeno je velmi aktivní. Egyptská kočka mau si hraje ráda po celý život. Pokud chcete toto plemeno udělat šťastným, musíte mít doma dostatek příležitostí na hraní a šplhání a pokud možno se jí musíte co nejvíce věnovat, protože nedokáže být dlouho sama. Nesmí vás překvapit, když se toto plemeno upne na jednoho člena rodiny. Má k tomu sklony. Egyptská mau se velmi ráda mazlí a hladí. Možná vás překvapí, že mau se s každým jen tak nesnese. Musí ve vás mít vysokou důvěru, aby Vás přátelsky přijala, a tak k lidem , které nezná, je velmi nedůvěřivá. Hlas těchto koček je velmi tichý a melodický a může působit až uklidňujícím dojmem.
Péče
Srst tohota plemene není nijak náročná na údržbu. Bohatě stačí, když ji jednou za týden vykartáčujete a přetřete semišovým hadříkem, abyste zdůraznili její lesk. Konce drápků je ale nutné ( stejně jako u všech ostaních koček) pravidelně zastřihávat kleštičkami na nehty či drápky a ouška též pravidelně čistit přípravkem pro ně určeným.

Nějaké mau

30. května 2008 v 18:25 | →Kach♥rra← |  Egyptian Mau

Něco o Egyptské kočce(česky)

30. května 2008 v 18:19 | →Kach♥rra← |  Egyptian Mau
Egyptská mau (Egyptian mau)Egyptská mau je elegantní, ztepilá kočka s robustním svalnatým tělem. Má přátelskou, hravou a přítulnou povahu. PLEMENO:
Krátkosrstých koček.
PŮVOD:
Egyptská mau byla vyšlechtěno v USA v roce 1950 z pouličních káhirských koček. Snad se jim klaněli i dávnověcí Egypťané. Na čele zvířat se do dnešní doby udržuje charakteristická kresba ve tvaru brouka Skarabea, a velice připomínají posvátnou egyptskou kočku ("mau").
VELIKOST:
Egyptská mau je robustní kočka.
HMOTNOST:
V rozmezí 2,25 až 5 kg.
SRST:
Na těle je hustá a hedvábná, je však delší než u Siamských nebo Orientálních koček, které Egyptská kočka svým zevnějškem připomíná.
Jsou zaregistrovány čtyři druhy Egyptské mau:
1.)prokvétající, se skvrnami barvy dřevěného uhlí;
2.)medová, s tmavými skvrnami;
3.)kouřová, srst je barvy dřevěného uhlí, podsrstí je bílé, skvrny černé;
4.)olověné, s tmavě-šedými nebo hnědými skvrnami na bledém žluto-hnědém nádechu. Všechny skvrny jsou prodloužené.
HLAVA:
Hlava má zakulaceně klínovitý tvar.
NOS:
Dlouhý.
UŠI:
Jsou velké, daleko vzdálené od sebe, bledě-růžové, na konci mohou mít střapečky; uvnitř pokryté krátkou hustou srstí.
OČI:
Velké, šikmo posazené, bývají zelené, žluté, ořechové.
TĚLO:
Elegantní, ztepilá kočka s robustním svalnatým tělem. Dospělí kocouři mívají silný zátylek a pevné plece. Zadní nohy jsou delší než přední. Tlapy jsou oválné, tenké a půvabně jemné.
OCAS:
Středně dlouhý, u kořene silný.
CHARAKTER:
Egyptská mau má přátelskou, hravou a přítulnou povahu.
PÉČE:
Egyptská mau nevyžaduje žádnou zvláštní péči.
CHOVATELSKÉ ORGANIZACE, KTERÉ PLEMENO UZNÁVAJÍ:
FIFé, CFA, TICA
ZDROJ

Mini pixels 9

30. května 2008 v 18:15 | →Kach♥rra← |  Pixelky
zdroy ...fashion23.blog.cz
1af.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Saliskoi_0906.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko84.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothdiamond.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothredheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskothtelevision.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoAbsolutamente sonolentoPixels692Bouncing bunnypixelpixelpixelpixel:tel:melo:pacc:sldiiiiAmo a Pucky, minha cadela20n.gif(94 b)21n.gif(100 b)22n.gif(105 b)23n.gif(104 b)24n.gif(118 b)27n.gif(141 b)28n.gif(89 b)29n.gif(107 b)30n.gif(77 b)32n.gif(133 b)33n.gif(88 b)34n.gif(103 b)35n.gif(135 b)37n.gif(109 b)16n.gif(133 b)18n.gif(131 b)

awy mašličky

30. května 2008 v 18:13 | →Kach♥rra← |  Awatary

Double pictures no.8

30. května 2008 v 18:10 | →Kach♥rra← |  Double pictures
  • Počet → 15
  • ZdroY → adulin00.blog.cz

Řetězák 24

30. května 2008 v 18:07 | →Kach♥rra← |  Řetězáky
Co nejradši papáš a piješ :
:meloNej jogurt : asi activia
:meloNej sušenky : ted nevím jak se to jmenuje
:meloNej pití : koktejly a kouzelné brčko :D
:meloNej příloha : nwm
:meloNej zelenina : okurek
:meloNej ovoce : jahody
:meloNej čokoláda : bílá
:meloNej zmrzka : čoko
:meloNej nanuk : ... mrož

Můj diplom s Egyptskou Mau

30. května 2008 v 17:33 | →Kach♥rra← |  Moje diplomy

Podvazky

30. května 2008 v 16:58 | →Kach♥rra← |  Pár kousků oblečení