Prostě kecy...

----------THE END----------

28. dubna 2009 v 15:28 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Jak už asi víte podle názvu tak končím..možná ne možná jen pozastavuju..myslím si že se vrátím...určitě někdy jo..až se začnu nudit tak se vtátím..což bude každou chvíli :D Prosím abyste si mě nemazali protože nechci ztratit všechna SB...nepsala sem nikomu na blog o tomto článku..nepsala sem vám tam nic..uvidíme kolik z vás sem přijde..myslím si že tak 5 lidí :D je to ale vaše chyba..když neděláte blog proč jste si ho vůbec zakládali?..když nechodíte k SBčkům tak proč jste chtěla spřátelit?...nevím někdy to prostě nechápu..stejně vím že si toto nikdo nečte a hned jak uvidíte nadpis tak napíšete do komentu "nééé" atd. ale já na vás seru..vlastně už na všechny...je mi to jedno co si o mě myslíte a je mi jedno co si o mě říkáte je mi jedno jestli mě pomlouváte..chápete?? MĚ JE TO U PRDELE!!!! a už se fakt těším až vypadnu z téhlé díry...je mi jedno kde budu bydlet ale už prostě nechci bydlet v téhlé čtvti,v tomhle měste,v tomto státě,v tomhle kontinentě...možná to asi nechápete (no to chápou ti kteří mě znají osobně).A je mi líto těch lidí z aragu kteří mě uvidí až 17.května a že si s nima teď nemůžu psát protože mě zas nějakej píčus zrušil icq...a taky s kterýma sem si psala jen přes icq...Astine já doufám že se někdy uvidíme a vím že na mě počkáš do 17.5. i ty Opi..už chápete těch důvodů je hodně..a taky že už mě to nebaví,nemám co přidávat a prostě co na blogu dělat..sice nevím co můžu dělat jinak kromě blogu ale nebudu dělat co nechci a nebudu dělat co mě nebaví!!! takže to pochopte...jinak už nic..tentokrát nenapíšu "tak se mějte" protože mě je jedno jestli se budete mít dobře nebo blbě..to je jen vaše věc..vám je asi taky u prdele jak se mám já..a Vexy až budeš chtít jít ven tak stačí napsat sem na blog...pořád tu budu i když blog nebudu dělat...to je ale článek co? takovej stem ještě neměla..možná jo..a proč je tu zrovna Naty? protože je to moje nej celebrita a radím vám abyste si poslechli její písničku Que Digan Lo Que Quieran...i když tomu stejě nebudete rozumět..ale možná pak pochopíte některé věci..ty věci které jste dosud nechápali..na další informace se mě klidně můžete ptát...víte,já nejsem naštvaná.....

Už musím do school...a tu colorku sem dělala já!

27. dubna 2009 v 8:30 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Ahojky..tak sem vyrobila další Colorku..a teď pemýšlím jestli jí mám dát do Colorek nebo do Prostě kecy...když tu kecám...no tak jí dám asi Prostě kecy...no jinak dnes máme na devátou proto sem asi ještě doma (jak jste si asi všimli)..no a za chvíli musím jít do school..taky sem dnes poslala můj blog do Bravo Girl! tak doufám že to tam dají abych mě větší návštěvnost..taky sem přidala docela dost článků no hlavně ty rady protože BG to je takový celý jen o radách (já si ten časák nekupuju ale LädY.KatAsTrÖfAa°° to tam taky poslala a teď tam má hodně komentů).no tak jo tak se mějte pa!

A hlásněte pro mě pls ZDE sem tam jako © Mi$s.E$peRaNz& ^^ moc dík!

Co maj kluci rádi na holkách?

26. dubna 2009 v 11:46 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
http://th05.deviantart.com/fs25/300W/f/2008/119/e/0/summer_summer_summer___by_fOu_MayiQ.jpg

1. Když se nebojí a sami se ujmou iniciativy - zavolají nebo navrhnou rande.

2. Když zčistajasna kluka políbí!

3. Dokážou dát klukům pocit, že jsou nejlepší na světě.

4. Umí poslouchat třeba pětkrát za sebou ódy na ten super fotbalový zápas v televizi.

5. Udělá jim dobře tu a tam nějaký kompliment.

6. Milují, když dokážou kluky hladit a šimrat na zádech.

7. Když pošlou zaláskovanou smsku.

8. Zbožňují, když jsou holky voňavé a upravené.

9. Když s klukem sledují thriller a vystrašeně se při tom k němu tisknou.

10. Chtějí, aby jim poskytly dostatek času na kámoše.

star-hay

Co ti o něm prozradí jeho oblíbená zrmrzlina?

26. dubna 2009 v 11:45 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Co ti o něm prozradí jeho oblíbená zmrzlina??????????
VANILKOVÁ:
Zatímco,většina lidí si myslí,že příznivci vanilkové zmrzliny jsou nudní,opak je pravdou.Milovníci zmrzlinové klasiky jsou nápadití a nebojí se riskovat
ČOKOLÁDOVÁ
Jeho vášní jsou večírky.Je to nadšenec,kterého jen tak něco nerozhodí.
DVOJITÁ ČOKOLÁDOVÁ
Tenhle kluk je pěkná koketa,kterou baví být středem pozornosti.
KÁVOVÁ
Tenhle typ je většinou ve všem co dělá,úspěšý.Pravděpodobně letos získá tytul nejúspěšnějšího studenta roku 2007
OŘÍŠKOVÁ
Je to člověk,který své ideály hodnotí hodně ysoko.
PISTÁCIOVÁ
Tenhle kluk je dost sebevědomí
JAHODOVÁ

star-hay

Klučičí abeceda

26. dubna 2009 v 11:44 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
A - ach pan božský - Má rád, když ho holky obdivují. Pozor! Občes naslibuje mnohem víc, než pka dodrží.
B - bezprostřední - Chová se spontánně a bez dlouhého přemýšlení. Není pro něj těžké projevit své city.
C - citrónek - Je to totální zmatkař - bohužel i v lásce. proto hledá milou holku, která se bude smát - ale pozor - s ním... a ne JEMU!
D - ďáblík - Nic mu neunikne a je pro každou srandu. Bohužel se podle toho chová i v lásce. Věrnost není zrovna jeho nejsilnější stránkou.

Krátké vlasy, jak je učesat?

26. dubna 2009 v 11:42 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Krátké vlasy si už oblíbila velká spousta žen. Jsou praktické, vypadají sexy, vesele a mladistvě. A mýtus, že s krátkými vlasy se nedá hrát tak jako s dlouhými, zdaleka není pravdivý.


Click na Celý Článek

Píšete písmenku a nejde ti do hlavy?

26. dubna 2009 v 11:38 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Píšete písemku a tobě to vubec nejde do hlavy? Pamatuješ si třeba jenoim desetinu ze slovíček? Zksu tohle: Vymysli si svoji soustavu a melodii nějkýpísničky a místo slov té písničky si odříkávej slovíčka např. do Angličtiny... Když si slovíčka zopákneš takh třeba sedmkrát potom stačí když uděláš jenom soustavu protože si budeš pamatovat na co je jaký slovíčko!!! Je to vyzkoušenéé !!

star-hay

Barvy sou k nakousnutí...

25. dubna 2009 v 10:36 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Nazdárek...dlouho sem nepsala co? no neměla sem moc času..ve čtvrtek sem dělala přijímačky a pak sem byla v Campusu a pak ještě venku a tak sem nestihla a včera sem přidala jen pár celebrit,2.kolo VGS a taky new dess s Paříží...no a teď sem udělala nějaké Na téma...Geisha a Color tak se kdyžtak koukněte a přidejte koment..moc dík..no a dneska už asi nic nepřidám páč jedu do Laa do Rakouska? nevím jestli to je tam :D možná to je v Německu? ani nevím..to je jedno..a co budete dělat vy? tak kdyžtak napište mějte se a pa!

Miluješ ho když...

22. dubna 2009 v 14:29 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Když jsi s ním,cítíš se najednou tak plaše a stydlivě.. Když na něj myslíš,tvoje srdce bije stále rychleji.. Usmíváš se,když slyšíš jeho hlas.. Když se na něj podíváš,tak pro tebe ostatní neexistují.. Když slyšíš zamilované texty písní,okamžitě si vzpomeneš na něj.. Stává se tvou jedinou myšlenkou.. Udělala bys pro něj cokoliv.. Během toho,co jsi četla tento text,jsi na něj myslela........

by::blue-cow.blog.cz

Nevím...nevím...

21. dubna 2009 v 18:01 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Nazdárek...tak píšu až teď..njn měla sem něco důležitějšího na práci...jinak jak se máte?? já ani nevím..proč všichni dobří chlapi byslí až někde v prdeli a ti dementi tady??!! hm jinak nevím co už mám napsat..komenty už mě skoro nikdo nepíše..3 lidi..hm to je super...tak já už na vás taky seru..a vlastně už aji na blog..asi zkončím...

Nudaááááá v Brně!!!

20. dubna 2009 v 14:37 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Zdarec...dneska fakt nuda jak prase..a to nejen ve škole ale i teď..fakt když chcu jít ven tak každej už něco má...fakt sou strašný...děs!!tak su jdu teď zahrát nějakou hru na superhrách...i když to mě na celej den nezabaví..:( tak se aspon vy mějte pa!

Byla sem v lázních

18. dubna 2009 v 19:20 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Ahojky..nějak dlouho sem nepsala že? no tak teď píšu..dnes sem byla v "lázních" (no nevím jestli se tomu tak dá říct) v Boskovicích..nebyl tam někdo někdy z vás? no jinak byli tam jen 2 bazénu jeden na plavání a druhej prosstě na zábavu..jo a pak tam ještě byl pro mimina kde byla hloubka 0,3 metru :D no jinak jako dobrý..a co jste dnes dělali vy? no už je to moc dlouhý on si to pak nikdo nečte :D pp!

Ideální den pro ženy.. :D

17. dubna 2009 v 16:46 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
08:15 Probuzení jemným polibkem a obejmutím
08:30 Váha ukazuje o 1 kilo míň než včera
08:45 Snídaně v posteli, čerstvý orange džus a koláčky
09:15 Koupel v liliovém oleji
10:00 Lehké cvičení v posilovně s mladým osobním trenérem
10:30 Manikúra, masáž obličeje a kadeřník
12:00 Oběd s nejlepší kamarádkou v zahradním café
12:45 Vidět manželku bývalého manžela, že přibrala 10 kilo
13:00 Nákupy s přítelkyni a neomezenou kreditní kartou
15:00 Zdřímnutí
16:00 18 růží s cedulkou od neznámého ctitele
16:15 Lehké cvičení v posilovně a po něm masáž
17:30 Jít si vybrat šaty na večeři
19:30 Večeře při svíčkách pro dva a následný tanec
22:00 Horká sprcha (sama)
22:30 Milování
23:00 Sladké povídání a mazlení v posteli
23:15 Usnout v jeho silných pažích

Průběh manželství

17. dubna 2009 v 16:44 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^

Průběh manželství

Ženatý 7 dní....Miluji tě!
Ženatý 7 měsíců....Samozřejmě tě miluji.
Ženatý 7 let....Na co ses ptala?

Ženatý 7 dní....Souhlasím s tebou!
Ženatý 7 měsíců....Myslím si, že ne!
Ženatý 7 let....Si blbá nebo co??

Žeantý 7 dní....Drahá, volá ti maminka!
Ženatý 7 měsíců....Pro tebe!
Ženatý 7 let....Telefooooooooooooooon!

Ženatý 7 dní....V těch šatech vypadáš skvěle!
Ženatý 7 měsíců....Opět nové šaty?
Ženatý 7 let....Kolik?

Ženatý 7 dní....Drahá, podíváme se na tvůj oblíbený film.
Ženatý 7 měsíců....Jsi si jistá, že chceš vidět tento film?
Ženatý 7 let....Dnes ne! Dávaj fotbal!!!!!!

by adulin00.blog.cz

Nobody´s perfekt

17. dubna 2009 v 16:40 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Jednou se potkali perfektní muž a perfektní žena. Po perfektním chození měli perfektní svatbu. Jejich společný život byl, samozřejmě,perfektní. V jednom zasněženém, bouřkovém Štědrém dni perfektní pár jel ve svém perfektním autě,když uviděli na kraji cesty sedět nešťastného člověka. Jako perfektní pár zastavili, aby pomohli. Tam stál Santa Klaus s velkým baťohem hraček. Aby nezklamali žádné dítě na Štědrý večer, perfektní pár naložil Santa Klause a jeho hračky do svého auta a už byli všichni na cestě a rozdávali hračky....
Bohužel, stalo se neštěstí a perfektní pár a Santa Klaus měli po cestě nehodu. Jenom jeden z nich nehodu přežil. Otázka: Kdo přežil? Klikněte na celý článek a dozvíte se odpověď...

Nemusíte si to číst ale tentokrát vám nadpis nestačí!

14. dubna 2009 v 17:06 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Ahojky..tak jak jste si všimli tak sem se vrátila..byla sem v Přibyslavi..a kde jste byli vy? a kdo vás vymrskal? jinak sem vám udělala velikonoční diplom tak se na něj kdyžtak koukněte TADY pokud teda chcete..jinak jste mě teda pěkně naštvali jako 25 komentů a hlásli jen 4 lidi...to je fakt vidět jak si to čtete celý..njn vždycky jen nadpis a to ostatní je hovno! no však já si to vaše taky nebudu číst..čau!Kdyby jste byli tak laskaví tak hlasujte TADY a TADY pro © Mi$s.E$peRaNz& ^^ dík!

Nebudu tu do pondělka

10. dubna 2009 v 19:16 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Ahojky..dnes sem na blogu až teď protože sem nebyla vůbec doma..a zítra taky nebudu..vlastně až do pondělka ale napíšu asi až v úterý...njn sou velikonoce tak si to užijte a ať vás někdo vymrská :D tak se zatím mějte pa!

A hlasujte TADY a TADY pro © Mi$s.E$peRaNz& ^^ !! Díky.

Petice

10. dubna 2009 v 19:05 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^

Už sem zpět

9. dubna 2009 v 13:48 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Ahojky tak už sem se vrátila a koupila sem si boty a taky nalepovací nehty..no a pak ještě jarní salát :) k tomu mě donutila GoLdie ^^ no jinak teď je blog zas nějakej posranej fakt by bylo nejlepší kdyby to nechali bejt akorát to zhoršujou..no tak já asi něco přidám až zítra tak zatím!

A hlasujte ZDE pro © Mi$s.E$peRaNz& ^^ - Britney Spears - If U Seek Amy moc dík!

Jedu nakupovat

9. dubna 2009 v 9:27 | © Mi$s.E$peRaNz& ^^
Ahojky..jak se máte?? já dobře páč jsou prázdniny..no jinak teď pojedu do Campus Squaru koupit si nalepovací nehty :D no tak jo tak já ještě dneska možná napíšu pa!

HLÁSNĚTE PLS TADY PRO © Mi$s.E$peRaNz& ^^ - Britney Spears - If U Seek Amy MOC DÍK!
 
 

Reklama